| butterfly_4160 a întrebat:

Le plac baietilor fetele indiferente? chiar daca au avut o relatie in trecut? de ce? happy

8 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Hey butterfly fetele indiferente permanent o sa ajunga direct de unde au iesit....nici vorba, indiferenta e ceva ce omoara totul ce e frumos...

| liz23 a răspuns:

Indiferenta se aplica fata de cineva de care nu iti pasa, intr-o relatie nu va face bine deloc.Nu vad de ce ai ajuns la aceasta intrebare, cand sunt sentimente cui ii place indiferenta?

| AllenTJ a răspuns:

Fete indiferente no way, pai care mai e rost relatiei raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| antonelk a răspuns:

Eu cu fostul mu prieten eram indiferenti aman2batting eyelashes si a duraaat muult relatia nu ne aratam foarte mult cat ne iubim dar cand ne ziceam ca ne iubim era atat de super :X:X batea inima in mine de numa.am fost in stare sa plec de acasa pentru el big grinbig grin :X:X si acum soarta vrea sa ne impacam iar :X

| LiveInColour a răspuns:

Ai vrea tu! cum e ca tu sa ii zici unui baiat: ma placi? si el: mi`e indiferent! ma iubesti? el: mi`e indiferent. ai vrea sa plec? el: faci ce vrei! mi`e indiferent n`auzi? deci nu! nu le plac! iar daca esti indiferenta. fa ceva si cat mai repede... sa nu pierzi vreo ceva! bafta multa:*:*

| flysky a răspuns:

Daca esti indiferenta, esti mai speciala? Mie unu mi-e indiferent oricum tratez fata in functie de comportament si multe au un comportament de maidan, de obosite frustrate, complexate. Ma daore-n...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are logica. Daca-i indiferenta unde-i actiunea, adrenalina, pasiunea, alea alea? Vrei sa spui altceva. Ca odata ce-ti pui sentimentele pe tava s-ar putea ca el sa fie prea sigur si plictisit de ceva ce are cu atata usurinta. Un pic de mister...se poarta. Nu-s genul, dar stiu ca functioneaza.