| Valerrria a întrebat:

Baietilor le plac fetele insistente?

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Insistente in ce mod?laughing
Poate sa insiste sa merg cu ea la shopping
Poate sa insiste sa o ajut
Poate sa insiste sa facem dragoste
Poate sa insiste sa pregatesc cina
Poate sa insiste sa iesim in parc
Poate sa insiste sa ne plimbam noaptea sub cerul plin de stele :X
Ei ibine.din ce am zis. mi-ar place sa insiste sa facem lucrurile astea.

| pokerface_9746 a răspuns:

Depinde de baieti...Dar de regula ar fi mai bine sa nu fii prea insistenta, oricat de mult ti-ar placea un baiat.Adica ii poti da de inteles ca esti interesata in ceea ce il priveste. Daca e destept, intelege el din prima. Daca e interesat si el la randul lui, va face urmatoarea miscare. In ambele situatii, daca nu iti atingi scopul.ori nu-l duce capul, ori nu te place.si-atunci solutia e una singura: sa nu mai insisti, sa o lasi balta!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Da, in special cele ce merg in genunchi

| Special7 a răspuns:

Hmm mai valeria...un singur raspuns am in cap si acela este nu.Mai ales daca sunteti impreuna. Avem nevoie de aer ca si voiwinking.App lasa`mi un msg daca esti din constantatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insistente pentru a face sex, sau insistente pentru golirea cardului?

| bogdan_1833 a răspuns:

Daaa.