| Ofatacuvise a întrebat:

De ce le plac baietilor fetele indiferente? O spun din propria experienta
fundita :*

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Ce experienta?
Daca o fata e indiferenta dar nu exprima acea energie feminina de care sunt atrasi barbatii, crezi ca ii pasa cuiva de indiferenta ei?
Inafara de cei care vor sa profite zic.
E mai ok sa fii indiferenta decat prea disponibila, ca pari o disperata.Deci mda intrebarea e " Disperata Vs Indiferenta", o sa aleg indiferenta.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ne place misterul, curiozitatea, vezi si jocul balena albastra, sta in genetica noastra sa ne place misterul

| Andreea-emilia_Vintescu_1987 a răspuns:

De obicei unei fete indiferente ii e mai ușor să suporte băieții!
Adică nu ii pasa daca băiatul sta non-stop la football sau că vorbește cu alte fete!
Insa relația nu va ține mult