| Jameson a întrebat:

Le place la fete sa fie pipaite?

7 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Eu sunt fata si zic ca cam da le place, doar sa fie si baiatul frumos.

| SaraMelisa a răspuns:

Le place dar depinde unde, cum si de cinehee hee daca e baiatu frumos cad in plasa lor si se las duse de val dar daca nu este cred ca baietu isi mai ia si un pumn in zona intima laughing o stiu din propria experienta big grin

| LikeIT a răspuns:

Le place, depinde si unde si de cinehee hee

| Jameson explică (pentru LikeIT):

Pai unde le place sa fie pipaite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah. tu nu ai idee cat sunt de vagaboande. Vei cunoaste mai tarziu.

| Daniel_Serban_1986 a răspuns:

Eu zic ca da dar cate unele prefera doar de catre iubit sau se prefac ca nu le place doar ca sa nu fie considerate cine stie cum.

| Banu_Vasile_1984 a răspuns:

Sigu ca le place