| anonim_4396 a întrebat:

[Pentru fete] Ce ati face daca v-ati trezi pipaite in autobuz? Ati reactiona sau l-ati lasa pe respectivul sa se simta bine pana cand coborati?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eşti cumva bărbat şi practici asta? Să te ferească Sfântul să ne prindem prin autobuz că te gâdil la oase până te bag în ghips de sus până jos.
Dacă eşti femeie şi ai fost victimă şi mai păţeşti aşa ceva pe viitor reacţionează violent faţă de el, va ceda repede şi va coborî la prima staţie. Sunt persoane care nu ştiu ce înseamnă o femei lângă ei sau pur şi simplu sunt obsedaţi sexual, trebuie daţi pe mâna poliţie şi internaţi în ospiciu, nu au ce căuta în societate astfel de brute.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Ce sa fac? Sa las pipaita? Ca sa se simta el bine?raised eyebrows
Nu zau.De aia exista filme xxxraised eyebrows
M-as certa cu el de ar cobori de frica la urmatoarea statiewaiting

| paramore a răspuns:

Da ce sunt eu, maica tereza, sa fac opere de caritate? daca a pus mana pe mine se trz cu o palma de nu-i mai trebuie sa mai puna mana in vecistraight facedar sunt curioasa cine ar sta...thinking

| Special_girl a răspuns:

Cred ca i-as da o palma si as cobori la urmatoarea statie.

| chrystyna a răspuns:

Depinde ce am in mana. Dar si cu mana goala il pocnesc pana se satura de pipait. Dupa, ori cobor eu, ori ii spun soferului de obsedatul din autobuz si cred ca-l da el jos.Cum sa te lasi pipaita de toti tampitii, doar ca sa se simta ei bine? Daca am eu nervi in ziua aia, de ce sa nu ma simt si eu bine si sa-mi descarc nervii pe idioti din astia? Ce-ar fi sa faca toata lumea ce vrea, pe unde apuca, doar ca sa se simta bine?!

| Petronela a răspuns:

Daca m-ar pipai cineva in autobuz as reactiona

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am experimentat ieri si nu mi s-a intamplat nimic.
ah da, toate erau sub 15 ani cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa se simta bine pe seama mea?laughing N-as face circ, dar i-as da un sut intre picioare, sa se invete minte.
E un necunoscut, daca vrea senzatii sa faca rost de ele in alt modwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie chiar mi s-a intamplat in 313! Eram atat de...de nedescris, incat mi-am inchipuit ca ala e hot de buzunare si cauta banii dupa care, studenta fiind, si eu cam tanjeam!
Abia dupa o statie am realizat ca ala ma cam pipaia!(Mi s-a parut ca nu am buzunare chiar prin toate locurile prin care cauta el!)
Si brusc, dupa cateva minute bune, l-am pocnit cu mapa in cap!
Stupoare! Ce si-o fi zis: "Unde naiba am gresit, ca pana acum parea ca ii place?" tongue

| nextlife a răspuns:

Toate fetele din fata calculatorului sunteti curajoase, dar nicuna (aproape)nu reactioneaza cand sunt in fata faptului... dupa parerea mea cred ca v-ar fi frica!

| Laura_Diana_1984 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat,intr-un autobuz plin la inceput credeam ca e normal sa simt coate maini, dar apoi am realizat ca mana individului se plimba pe fundu meu, mi-am tras poseta, am verificat portofelu toate ereau la locul lor, dupa aia mi-am dat seama ca ma pipaia. efectiv avea mana pe fundu meu si ma mangaia intentionat.fierbeam de nervi da n-am zis nimic, am incercat sa ma feresc dar degeaba o continuat tot drumu si cand m-am dat jos ma piscat de fund. de abia dupa ce am coborat i-am zis :-Ce ai esti nebun? dar dus a fost.