| LaRySa_1343 a întrebat:

Legat de viata sexuala acum 2 saptamani am incercat de curiozitate a patruns de doua ori a intrat dar la un moment dat nu mai intra impingea si degeaba si ma durea ingrozitor si nu mi-a curs sange deloc de durut m-a durut ma usturat tare. voi ce parere aveti mai sunt? si apropo de atunci nu am mai incercat si m-am umplut de cosuri poate ca nu trebuia sa las asa nu? vreau un raspuns concret la aceste doua intrebari fundita.tongue

Răspuns Câştigător
| florg78 a răspuns:

Virgina nu mai esti din moment ce tea penetrat,nu e obligatoriu sa curga sange,cosurile nu au nici o legatura cu sexul, e posibila o dereglare hormonala, consulta un specialist e cel mai bine

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă ai avut contact sexual de orice fel nu mai ești virgină. Himenul nu s-a rupt dar asta nu înseamnă că mai ești virgină.

Baftă

| Ellenna a răspuns:

Daca te-a durut inseamna ca nu mai esti virgina. In legatura cu faptul ca nu ti-a curs sange, nu era obligatoriu sa iti curga tongue nu suntem toate la fel, avem organisme diferite.de aceea unora le curge sange, altora nu. Pe unele le doare, ustura, pe altele nu tongue nu stiu de ce te-ai umplut de cosuri cand ai incercat sa o faci din nou tongue eu stiam ca scapi de cosuri daca faci sex laughing Poate stiam eu gresit tongue sau poate nu e din cauza asta tongue

| Clarity a răspuns:

Numai esti virgina, dar ca sa poti face sex trebuie sa intre mai tare chiar daca te doare doar prima oara te doare tare dupa aia nu :p

Răspuns utilizator avertizat
| Georgii_6021 a răspuns:

Probleme de genu apar tot timpu aparitia cosurilor, te poti ingrasa sau slabi sani ti se maresc uneori.ar trebui sa te vada un ginecolog zic eu ca e mai bine asa si de virgina sigur nu mai esti si e logic sa te usturewinking funda?