| Joker3134 a întrebat:

Lichidul acela poate lasa o femeie însărcinată?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns (pentru Joker3134):

Aa, despre acela vorbesti. Lubrefiantul de pe suprafata exterioara a prezervativului NU poate lasa o femeie gravida; este unul din putinele lucruri de care sunt sigur 100%.

| corbulalbrosu a răspuns:

Garantat NU in cazul in care NU s-a produs o ejaculare cu 3-4 mai devreme fata de momentul in care este intretinut actul sexual. Sanatate!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu.
Cu conditiile sa nu fi avut o partida de sex/masturbare anterioara.

| Rd79 a răspuns:

Depinde de ce fel de lichid vorbesti. Lichidul de frana de exemplu nu are proprietatea de a lasa femei gravide. Dar sperma uneori face acest lucru.