| 434343 a întrebat:

Salut am inteles ca marimea penisului nu conteaza dar cum poate lasa acesta o femeie insarcinata?

5 răspunsuri:
| ana_2556 a răspuns:

Nu inteleg dilema ta... big grin daca ai stii putina anatomie ai intelege.

| Narcis2007 a răspuns:

Cu grija si cu atentie!

| Maothecat a răspuns:

Ba conteaza marimea penisuluihappy

| NoChanceForUs a răspuns:

Uhm...se învață chiar și la școală asta...ar trebui să te duci să vezi.big grin

| XXX_9986 a răspuns:

Nam prea inteles intrebarea taa : dar oricum marimea penisului conteazawinking Chiar daca unele fete nu admit astaa big grin
Dar marimea penisului nu conteaza atunci cand este vorba de o sarcina chiar daca ai un penis mai mare sau mai mic toot la fel de repede poti ramane insarcinata big grin
mult Noroc :X :X