| Maiky a întrebat:

Loome am aflat o veste soc da soooooooc m-am uitat pe utilizatori suspendati si am vazut-o pe elasexygagica ca e suspendata de aia nu imi raspundea squmpa off doamne ce tragic nu abia astept sa scape voi nu? sadsadsadsad

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Asta este nasol. straight face
Da, astept si eu sa scape.

| Graphee a răspuns:

- O merita... Doar adminul a banat-o pe un motiv. http://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/ Acel motiv este limbajul vulgar. Sper să se înveţe minte...

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Mikael esti idiot laughing asta e veste soc copil de 10 ani habar nai de tine

| Kerryn a răspuns:

Omg dc e suspendata :O "Utilizator avertizat" scrie pe profil, care moderator a suspendato v.v Ia sarit vreo doaga sau ce o.O?

| Mayar a răspuns:

Oiooo! Ce chestieee thinking nasol

| MalikBitch a răspuns:

Rasp pentru HyDrogen; O curvulita mah.rolling on the floor

| ßüттέяŦℓÿ a răspuns:

Lasa vrajeala Ella :*. Stim toti ca esti tusmug Din moment ce ai contul suspendat, ti-ai facut altu` la misto:* ` hai lasa vrajeala pa`pa :*

| HyDrogen a răspuns:

Cine e ea?