| elasexygagica a întrebat:

Lume cineva mi-o spart contulcrying si o pus intrebari aiuritecrying nu stiu daca ma credeti dar eu chiar nu am pus intrebariile respectivesad abia acum am intrat si eu pe net si vad ca cineva mi-o intrat in contsad imi cer scuze daca respectivu a jignit pe cineva si ce trebuie sa fac sa ii zic la admin ca contul meu a fost sabotatsad?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O... lume nou!
Scrie la http://www.TPU.ro/contact cu privire la cele întâmplate.
Pa, pa.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

N-avea cum sa puna intrebari mai aiurite ca tine tongue
Tine-o tot asa, mie imi plac intrebarile tale!
Cam putine in ultima perioada sad

| klaws007 a răspuns:

Trebuie sa contactezi adminul. si cel mai probabil trebuie sa schimbi si parola de la mail ca precis ti-a rezolvat`o si pe aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca nu a spart altceva.Ai mare grija.Numai bine.

| GEORGE a răspuns:

Nu.si la mine s-au postat 2 intrebari. nu stiu care e cauza dar nu a spart nimeni niciun cont. e foarte putin probabil.

| Mephisto666 a răspuns:

Vezi sa nu iti sparga "geamu"laughing