| PirvuDaniel1996 a întrebat:

am si eu o problema mi-a spart cineva contul de facebook si am intrat pe alt cont si nul mai gasesc cum as putea sa-l recuperez cu ce program va rog ajutati-ma PS: scuze de categorie

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut, odată ce nu mai poţi intra nu mai ai ce să-i faci, iar parola nu poate fi spartă tot un prieten ţi-a făcuto adică o parolă nu se află aşa uşor tu eşti devină că ai dat ceva indici sau alte chesti, dacă stai în banca ta nu se întâmplă nimic, acum n-ai ce să faci.
Data viitoare ai grijă!