| Lencik a întrebat:

Lume sufer in dragoste ce sa fac? ajutati-ma va rog mult

12 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Daca exista vreo persoana pe TPU care sa nu fi suferit vreodata in dragoste inseamna ca au fost persoane tinute in casa. cea mai buna metoda este in primul rand sa apelezi la prieteni sa stea cu tine sa te ajute cu o vorba buna, sa iti dea un umar pe care sa plangiiar apoi un alt partener de viata.asta este inevitabil.bafta

| Rukhsandra a răspuns:

Nu esti prima dar nici ultima care sufera din dragoste.Toti suferim macar o data in viata in dragoste...Stai linistitawinking
Iesi cu prieteni si nu-ti plange de mila. O sa-ti treacawinking

| Miauti a răspuns:

Mergi 20 km pe jos sa vezi ce repede uiti.

| Cretaker a răspuns:

...la ce film te'ai uitat singura? :/

| Just a kid a răspuns:

Cine nu sufera din dragoste?straight face... da nimeni nu moare(exceptand tampitii care se sinucidstraight face)asa ca fruntea sus si mergi mai departe:*gandeste-te ca nu se merita sa suefri dupa el daca lui nu ii pasa, logic nu?

| Dobitoc a răspuns:

Pai si eu am suferit.Incearca sa uiti de respectivul.Sterge tot ceea ce ti-ar aminti de el.Incearca sa-l uiti.Nu lasa ca suferinta sa te conduca.

| pacalici a răspuns:

Oricum nu-l uiti asa repede. Mai bea si u un paharel de ceva tare.

| Beiibby a răspuns:

Buey lencik, nu ar fi mai bine, mai intai sa inveti sa scrii, inainte sa postezi o intrebare?
Fara sup dar eu una, nu prea am inteles nimichee hee
Mai mult de 13-14 ani nu cred ca ai... deja suferi in dragoste?
Daca da, apukte d baut laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucate de baut si eventual fumeaza marijuana sa vezi ce iti trece suferinta in dragoste rolling on the floor)))))))

| Lencik explică:

Pai.Trebuia sa ma duc cu prietenul la fil si pina la urma m-am uitat eu singura filmul fara el... a intirziat si sunt foarte suparat pe el si el doreste sa de despartim.

| Lencik explică:

Pai da dar va inchipuiti cum m-am mimtit eu cind m-am uitat singura filmul?

| Lencik explică:

Cum m-am simtit eu?