| DarkGirl a întrebat:

Luna trecuta am avut amenoree, menstruiatia mi-a venit la 49 zile, deci 8 decembrie, apoi 26 ianuarie, aseara 13 spre 14 februarie am avut un contact sexual neprotejat dar el sustine ca a ejaculat afara, eu am simtit un lichid cald in mine, poate sa ii mai stea sculata dupa ce isi da drumul si sa isi mai dea inca odata afara? dupa un timp a continuat si a terminat afara, eu sunt foarte ingrijorata ca nu stiu ce a facut, el insista ca nu a terminat in mine, dar eram fertila in situatia spusa de mine? si e posibil sa simt un lichid cald acolo ca curge fara ca el sa isi dea drumu?

3 răspunsuri:
| simona_7055 a răspuns:

Oricum da erai ...si mitzi are dreptatebig grin dar poate te-a mintzit ca tu sa nu te ingrijorezi...acum nu stiu tu-l cunosti mai bine

| Mitzi_3773 a răspuns:

El simte dc ejculeaza.si nu cred ca te-ar fi mintit... oricum lichidul cald pe care l-ai simtit putea sa fie al tauwinking
Funda?batting eyelashes

| Didy94 a răspuns:

Putea fi lichidul prespermatic care uneori contine spermatozoizi... Acest lichid nu poate fi controlat, probabil prietenul tau nici nu e constient de el. De aceea coitul intrerupt este o metoda contraceptiva riscanta. Cu perioada fertila sau nefertila nu prea o am deci nu stiu ce sa zic... Desi sunt sanse putine cel mai bine e sa faci un test de sarcina.