| anonim_4396 a întrebat:

Luna trecuta am cunoscut un baiat. vorbeam zilnic, imi spunea ca se intelege bine cu mine, ca si-ar dori o iubita ca mine.etc. Am iesit pe afara si am fost la patinoar, acolo m-a tinut de mana tot timpul si ma lua in brate. In acea seara am vorbit ultima oara pe mess. de atunci nu ma mai baga in seama, cand il chem afara imi spune ca e racit, ca nu stie, ca are treaba. ce sa inteleg din asta?:d

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai fost doar o aventura pentru el, probabil se astepta la altceva de la tine.

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna. ori chiar este bolnav.ori te evita si nu vrea sa vorbeasca cu tine. Daca tot nu vrea sa vorbeasca cu tine spune-i sa iti acorde cateva minute sa vorbesti cu el...afla mai multe...lasa-l sa te caute el:*

| JustMe324 a răspuns:

Acordai putin timp, sau vorbeste cu el, intreaba'l dc se comporta asa...

| LuminitaRoz a răspuns:

Buna!
Asa sunt baietii!
Stii, peste putin timp va veni iar la tine cu coada intre picioare, tu incearca sa pari putin indiferenta si vei vedea ce bine va fi. Pa :*.

| smart22 a răspuns:

El probabil credea ca veti face s** de la prima intilnire. sti baieti stau cu fete si pentru o seara sau doua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti face griji.laughingAsa sunt ei.se dau la fetele greu accesibile pana cad sh alea.>.>. probabil el voia sa te cucereasca si cum tu te-ai tinut de mana k el.crede ca deja te are la degetul mic.winkingSfatul meu e sa ii arati sh tu ignoranta.arata-i k nici tie nu tia pasat de momentul ala.Vei vedea k. daca te placea k adevarat.va da din nou semne de viata.big grin