| anonim_4396 a întrebat:

Luna trecuta am facut-o cu prietenul meu cam inainte cu o saptamana sa am menstruatie, el "si-a dat drumul", dar s-a retras inainte de a face asta. m-am speriat, mai ales ca apoi mi-a intarziat menstruatia aproape o saptamana.Acum tot astept si nu imi vine, este posibil sa fiu insarcinata si totusi sa fi avut menstruatie iar acum sa nu mai am? Ajutati-ma cu un raspuns cat mai repede va rog!

Răspuns Câştigător
| Bbyblue16 a răspuns:

Aaaa, scuze nu am inteles bine big grin. dar oricum daca nu a ejaculat in ea slabe sanse big grin

6 răspunsuri:
| newarena1 a răspuns:

Nu cred, totul e in regula, fii pe pace. Ia-ti un test din caz de ceva)) Nu e posibil ca sa ai menstruatie si sa fii insarcinata

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa un test de sarcina.

| adriang95 a răspuns:

Fa un test de sarcina...

| Bbyblue16 a răspuns:

Pei cica poti sa ai relatii sexuale fara sa va protejati 7 sau 10 zile de la menstruatie, insa daca nici nu a ejaculat in tine nu prea cred ca esti, probabil doar iti intarzie menstruatia de ex mie imi venea pe 4 si mi-am veni chiar la sf lunii, oricum fa un test de sarcina sa te convinga, te pup:*

| adriang95 a răspuns (pentru Bbyblue16):

Problema e ca ea a facut sex inainte de menstruatie (nu dupa)

| Veeela a răspuns (pentru Bbyblue16):

Sincera sa fiu am si probleme si racesc foarte des, poate fi si asta o cauza a intarzierii.

| Bbyblue16 a răspuns (pentru adriang95):

Aaaa, scuze nu am inteles bine big grin. dar oricum daca nu a ejaculat in ea slabe sanse big grin