| hheeyy11 a întrebat:

Luna trecuta mi-a venit pe 24 AUGUST. si acum suntem in 24 SEPTEMBRIE. In urma cu aprox 1 saptamana am facut sex anal cu prietenul meu vreo 5-10 minute ca nu am avut timp si el spune ca nu a ejaculat in mine dar eu am simtit ca eram foarte umeda pe acolo si miroasea ceva urat de acolo... am crezut ca e sperma dar in fine pe 2 septembrie am facut-o cu el normal dar ne-am protejat cu prezervativul si a doua zi l-am intrebat daca a fost ok prez si a spus ca da nu avea nimic. exista vreo sansa sa fiu insarcinata? sau de ce nu imi vine menstruatia va rog sa ma linistiti. multumesc.

7 răspunsuri:
| DebbieVonBelial a răspuns:

O sa nasti pe cur peste 9 lunilaughing good luckrolling on the floor)

| Dianaㄨ a răspuns:

Tocmai de la stresul pe care il provoci singura nu-ti vine menstruatia. Documenteaza-te.

| Camelisa a răspuns:

Doamne...NU poti ramane insarcinata daca ai facut sex anal! Si mai ales daca te.ai protejat cand ai facut.o normal.E posibil sa fie vreo dereglare...Dar daca tu ai incredere in iubitul tau si a spus ca nu e nimic atunci NU e nimic.

| DaSuntAnonima a răspuns:

Proasto

| DaSuntAnonima a răspuns:

In p l m esti destul de mare sa faci anal dar nu destul de mare sa stii daca ramai insarcinata din anal? las`o drc de treaba

| carmenatyla5689 a răspuns:

Stai linistita draga mea. Nu poti ramane insarcinata daca : o faci anal sau eu sugi si o bei. Atata timp cat nu ii s-a rupt prezervativul cand ati facut-o normal, nu ai cum sa fii insarcinata. Incearca sa te linistesti. Poate ne spui si noua cum a fost sexul anal. Funda?big grin

| kiraaa a răspuns:

Ce trebuie sa se intample ca sa stie toata lumea ca o sarcina nu poate aparea decat daca sperma/ spermatozoizi ajung in vagin. Daca prezervativul a fost in regula dupa, n-ai nici o problema! Exista o groaza de dereglari ale menstruatiei. Eu am de 7 ani menstruatie si a fost neregulat din totdeauna, de la 10 la 20 de zile intarziere si chiar mai mult, asa ca daca ti-a intarziat 2 zile nu este o problema!