| hheeyy11 a întrebat:

Hey va rog sa ma ajutati tocmai ce am facut sex anal neprotejat cu prietenul meu acum 1 saptamana si ceva. cred. si pe 2 septembrie am facut sex protejat luna trecuta menstruatia mi-a inceput pe 24 si acum nu prea e nici-un semn ca va veni pot ramane insarcinata din cauza ca am facut sex anal neprotejat? i-am spus daca si-a dat drumu si a spus ca nudar nu stiu eram cam prea uda pe acolo. pot ramane? sau cand ar trebui sa imi vina menstruatia? menstruatia ma tine cam 4-5 zile... si nu stiu sunt cam speriata sad

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cati ani ai?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In urma sexului anal nu poti ramane insarcinata. Daca,, dincolo,, te-ai protejat, intarzierea se poate datora vreunei usoare raceli.

| Camelisa a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata daca ai facut sex anal neprotejat.

| sagetarius a răspuns:

Indiferent daca si-a dat drumul sau nu, in cazul sexului anal nu ramai insrcinata.

| georgianaaa7 a răspuns:

Este abia 22.

| hheeyy11 explică (pentru georgianaaa7):

Si cam cand ar trebui nromal sa imi vina menstruatia?

| georgianaaa7 a răspuns (pentru hheeyy11):

Cand ti-a venit si luna trecuta, daca este regulata. Ar trebui sa tii un calendar/ o evidenta a datelor in fiecare luna.