| melyyy a întrebat:

M-a inselat si i-am acordat a doua sansa... oare am facut bine? :-s

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu pentru ca te va insela din nou.

| WooLove a răspuns:

Melyyy@ categoric NU. deci o sa vezi pe parcurs. succes!

| candora a răspuns:

Tre sa fi avut multa incredere ca n-o s-o mai faca daca i-ai dat o a doua sansa

| SpecialGirl a răspuns:

Nu.din moment ce a facut o data, cu siguranta se va repeta greseala.

| Chrisstine a răspuns:

Iertam dar nu uitamlaughing
acum poti sa il ai la picioarele talelaughingdaca vrei!

| LifeFail a răspuns:

Dacă tu simţi că ai făcut alegerea potrivită, atunci da.

| edy132 a răspuns:

O persoana iubita merita sa-i acorzi o a2a sansa, dar ar trebui sa stie sa aprecieze aceasta sansa. Iubirea nu este iubira daca se schimba cand intampina schimbare.Cu alte cuvinte daca asta va pune capat relatiei inseamna ca nu va inbiti indeajuns de mult. Nici el nu te iubeste indeajuns de mult pentru ca atunci cand esti indragostit ai ochi numai pentru aceea persoana. Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa si ea e frumoasa pentru ca o iubesti. Nu mai ai nevoie de nimic decat de aceea femeie.

| ancutzika27 a răspuns:

Te-a mai inselat si inainte dar nu stiai tu, iar daca i-ai dat inca o sansa o sa te mai insele si de acum inainte ca zice ca îi merge!

| Amii_8530 a răspuns:

Depinde ce crezi si tu big grin Daca tu crei ca e alegerea ca potrivita asa o fi happy Dar tine minte... a 3-a sansa n`o s`o mai aibawinkinglaughing

| alexyki a răspuns:

Nu pot spune daca ai facut bine, insa iti pot spune ca toti meritam o a 2 a sansa.o greseala se face foarte usor, dar consecintele ei sunt multiple.trebuie sa t gandesti bine daca greseala p care a fc a fost un accident sau cu intentie. nu-i mai acorda incredere totala,incearca sa iti ascunzi putin sentimentele, lasa-l sa sufere pentru fapta p care a fc, dar iarta-l. omul greseste!

| Anonim654321 a răspuns:

Parerea mea este ca ai procedat rau cum a facut-o o sa o mai repete.

| alecsa91 a răspuns:

Prima oara cand ierti, ea e de vina happy A doua oara, e vina ta!

| AloneQsFini a răspuns:

Da, daca tu consideri ca merita asta,

| Zumm a răspuns:

Vei vedea asta in timp.

| Aida_3174 a răspuns:

Da, logic.a treia sansa n'o s'o mai aiba laughing

| xCraziiGurllx3 a răspuns:

Aii facut biine. Dar daca te mai inseala o data nu maii merita nicio sansa.

| DimmMonster a răspuns:

Sincer! Scuze că ţi-o zic da' eşti cam derutată!
Pana mea a doua şansă, da cine-i el Ştefan cel Mare?!
Te va inşela şi a 3-a oară şi a 4-a etc!

| kazenosenshi a răspuns:

Da