| BGI a întrebat:

M-a prins mama cu redtube cand ma masturbam. Ce sa fac? Mi-e rusine de mor straight face :-s

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

E ceva normal sa te masturbezi, cu masura. Ca daca faci asta de nu stiu cate ori pe zi, e grav. Te comporti ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, si alta data te asiguri ca nu te prinde nimeni. Decat sa stai cu stres ca te prinde x sau y, mai bine astepti sa prinzi un moment in care esti singur acasa.

16 răspunsuri:
| answer a răspuns:

laughing))))))))))))))))
Vorbeste cu ea si asta e, s-a intamplat, nu mai ai ce sa faci! Oricum nu trebuia sa te prinda ca sa stie ca practici masturbarea; 90% dintre oameni o practica! Desi sunt pareri pro si contra despre asta!

| answer a răspuns:

Hai mei, da-i bice, vorbeste cu mama ta; oricum cred ca deja a inteles, dar asteapta sa vorbesti tu primul cu ea si sa-i explici; doar e mama ta si asa se cuvine; daca te face sa te simti mai bine, cereti, nu scuze, ci iertare! Hai, iesi din camera aia odata si sper ca in astea doua zile ai mancat! laughing))

| SociallyDepressed a răspuns:

De parca ea nu face asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaMaria a răspuns:

Fugi de acasa

| BGI explică:

19 :-s Eeeei, sora ca sora, ca si eu am turnat-o pe ea cand eram mai mic in momente de astea ( are 22 sor-mea ), deci am fi fost chit, dar asa... Nu am mai iesit din camera de 2 zile de rusine crying

| BGI explică:

Am si uitat de asta rolling on the floor BTW, era o simpla intrebare pusa la plictiseala. Nu m-a prins mama ( din fericire ) laughing

| compaq15 a răspuns:

rolling on the floor)) behahaha. eu sunt siletios rolling on the floor)

| Narcis196 a răspuns:

Dupa intrebarea pe care ai pus-o eu nu-ti dau nici 10 ani dar no sa treaca de la mine iti dau 12 si sa stii ca esti fraier fara sa te jignesc trebuia s-o faci si tu cand esti singur acasa si nimeni nu te poate vedea
Acum hai du-te si cereti iertare si nu te mai uita pe redtube cateva zile dupa care poti linistit sa incepi iarasi dar fara sa te prinda maicata
OK?winking

| matterwhat a răspuns:

Daca atata minte ai si tu

| ĉøďяüт a răspuns:

Trebuia sa-i zici sa faca asa cu facea aia mie

| WapSter a răspuns:

Spune-i ca toti asa fac, bine ca nu tea prins soralaughing

| marcosava a răspuns:

Cati ani ai?

| marcosava a răspuns:

Cati ani ai mai?

| Bogdan_6024 a răspuns:

Depinde cati ani ai daca esti un pici...nai ce face daca esti mai mare pe 14-16 ani n-are nic te va intelege

| oOPisyBlondaOo a răspuns:

M-ai excitat straight face