| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Eu ma masturbez de la 10 ani. Acum o saptamana m-a prins maicamea ca ma masturbam si acum mi-e rusine sa mai dau si ochii cu ea.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

În primul rând, să încui ușa când o faci; în al doilea, dacă ea nu ți-a spus nimic, consideră că te-a înțeles (și nu te mira, dar e foarte posibil ca la un moment dat chiar și ea să fi făcut asta, dacă nu cumva încă o mai face). Nu te mira, părinții de acum nu mai sunt toți căzuți direct în freză!
Iar dacă te-a certat cumva spunându-ți că faci un lucru rău, înseamnă că totuși are o problemă și e bine să nu „îi (mai) dai apă la moară" - promite-i că nu mai faci, dar fă-o și tu mai cu multă grijă, să nu se mai repete astfel de „accidente" nefericite!

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Data viitoare incuia usa sau masturbeazate cand nu sunt ai tai acasa

| sofisis a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Doar nu o sa te muti din casa din cauza asta. E ceva normal masturbarea. Fa-te si tu ca nu s-a intamplat si o sa treaca stanjeneala cu timpul.

| beell23 a răspuns:

laughing) cu totii am fost prinsi la stai calm trece

| Mircea23592071 a răspuns (pentru beell23):

Pe mine nu inca laughing))