| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

M-a prins mama cand ma masturbam in baie. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Nu-i nevoie sa-i explici nimic.Cred ca deja se face ca n-a vazut nimic.

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,ce sa faci!
Spune-i sa incerce si ea, poate se mai relaxeaza si nu mai deschide asa brusc usile, pe unde-i vine!

| liviu42 a răspuns:

Alta data sa o faci cand ea doarme sa nu te mai prinda. laughing

| Ellenna a răspuns:

Atunci cand esti in baie mama ta intra peste tine? fara sa ciocane? fara nimic? raised eyebrows si nu esti prea mica sa te masturbezi? tongue Daca tot iti sta capul numai la asta, incearca sa iti gasesti un prieten cu beneficii. Adica, atunci cand ai chef de sex, sa vina sa te f**a (si cand are el chef sa te duci tu la el ) si in rest, sa fi-ti doar prieteniwinking! la anii tai eu ma jucam cu papusi Barbie nu ma masturbam, dar asta e. s-au schimbat vremurile oh go on

| Papusik a răspuns:

Daca nu iti cere explicatii nu-i spune nimic.
Nu e un lucru asa grav ca te-ai masturabat.
Poate a si uitat deja.
Succes! love struck

Răspuns utilizator avertizat
| nekokami a răspuns:

Nimic.dar data viitoare inchide bine usa

| Annd a răspuns:

Nasol.

| Neagandalf a răspuns:

Spune-i ca te spalai pe dinauntrul corpului rolling on the floor)))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| mimikafrumusika a răspuns:

Tu nu inchizi usa de la baie? Incearca sa o prinzi pe ea facand asta si nu va mai spune nimic

| Adryan657 a răspuns:

E ceva normal nu?
spune-i ca si ea la varsta ei facea asa ceva nu
sau mai bine nu adu vorba despre aceasta intamplare

| mikkaella a răspuns:

Nai ce sa faci spune-i adevarul o sa inteleagawinking

| PurityBecameBlasfemy explică:

Ellenna la 12 ani am renuntat la papusi si m-am axat pe scoala si altele.e ceva sanatos si normal.nu vad care e problema. daca tu esti fixista nu e problema mea...copii lui papura voda

| gheorgheasdasa a răspuns:

Primul lucru pe care ar trebui sa il faci e sa te asiguri ca maicata inca mai traieste.biata femeie. avand o farsta. cu siguranta s-a speriat cand a vazut ca bagai degetelele in haul ala. in acea gaura neagra de marimi considerabile fata de soare.
Am citit o mare parte din intrebarile tale ( nici-una normala bine inteleg ) si ma intreb. cum de n-ai gasit tu un tziganus. aproape frumos care sa te satisfaca si pe tine? sau. de la ultimii 2000 care au trecut pe la tine... s-a marit acea GAURA asa de mult incat nimeni nu se mai descurca cu ce ar trebui asa ca folosesc c au mai lung si mai gros : piciorul. pentru a te satisface? tu in baie banuiesc ca nu foloseai degetelele ci bagai direct mana. scormoneai pe acolo sa vezi c a mai intrat acolo.c ganganii.din tarantula, anaconda ( nu cele pe care le stii tu. specia aia de serpi de apa. cei mai mari serpi din lume. banuiesc ca in ditamai haul pe care il detii incapeau fara probleme 2-3 anaconde + 1 crocodil ) si alti monstri care s-au pierdut in incercarea de a te omorî. misiunea lor ii putea transforma din monstri in eroi ( daca reuseau ) dar modificarile gravitationale ale gaurii tale negre i-au dus in vid pentru vecie. monstrul din dulap si bau-bau au sfarsit fara a apuca sa aiba un ultim cuvant.
Ce ai putea tu sa faci util intrebarii? sa nu mai pui pe TPU "informatii asa interesante" crezi cumva ca nu putem trai fara sa stim c faci tu?
Si da. raspunsurile mele sunt influentate de intrebarile si limbajul acestei "lady". ( asta era raspuns la intrebarea eventuala a persoanelor care gandesc ).
O zi buna. mai ai 2 si scapam de tinehee hee

| Anonimaa909 a răspuns:

Pai.cum te masturbai? Ptr ca exista multe scuze de inventat dar depinde cum te masturbai laughing

| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Parerea mea este ca a fost ceva spontan si daca chi-ar te-a vazut mama ta puteai sa--i spui atunci pe momonet ceva nu asa tarziu. poti sa ii zici ca ai avut ceva scurgeri vaginale cu riscu sa te duca la medic sau chiar ca pe moment ca ai crezut ca iti vine ciclul. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Florinboser a răspuns:

Ai grija