| cevacumva a întrebat:

M-am certat cu iubitu meu deoarece a trecut cu masina pe langa fosta lui iubita si a clansonato? am procedat corect sau nu i-am facut ceva scandal apoi? voi de ce credeti ca a clansoanto

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,in primul rand vreau doar sa mentionez ca nu se scrie corect ` a clansonato`,ci a claxonat-o.
El poate a claxonat-o,nu pentru ca neaparat ar mai avea ceva sentimente pentru ea,dar poate ca a vrut sa o salute,nu e ceva iesit din comun,dar daca ai fost de fata, nu ti-e totuna, ca te simti prost.Nici nu trebuia sa ii faci cine stie ce scandal, pentru atat, dar ii poti spune ca nu te simti bine cand face asta si pe viitor sa nu o mai faca.

| mgtow a răspuns:

Poate o mai place si acel claxon a fost ca si cum ar saluta-o cu mana.

| Papusik a răspuns:

Foarte bine ai facut.
Daca te iubeste doar pe tine, de ce ar trebui sa ii atraga atentia ei?
Daca nu simte nimic pentru ea sa o lase in pace, putea sa treaca neobservat :p pe langa ea.

| xXx_6966 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sati ceri scuze de la el...Doar sa salutat cu fosta lui.Ce e rau in asta. Funda?

| Anny1 a răspuns:

Nu stim niciodata probabail sunt inc prieteni nu mai mult sau poate el simte inca o atractie pentru ea vorbeste cu el si intreaba`l mai ales trebuie sa comunicati des intre voi sa va spune-i sentimentele reciproc etc...happy

| Merry24 a răspuns:

E un salut si atat.nu e nimic

| Vasilica98 a răspuns:

Sa se mandreasca cu tinewinking

| Ensem a răspuns:

A clanxonat-o pentru a-i atrage atentie,asa se face, cand cunosti pe cineva si doresti sa te vada, clanxonezi.

| Anculina a răspuns:

A salut-o, atata tot.laughing)

| Anculina a răspuns:

Salutat-o*