| iSunshine a întrebat:

Scuze pentru categorie dar este cea mai vizitata :p. Deci sa o iau cu inceputul.am un grup de prietene foarte bune [suntem 5 ]. Anul trecut ne-am certat toate cu una din ele. Apoi ne-am impacat cu ea [de proba prima data, sa vedem daca s`a schimbat ]. Asa a facut dar de acum 2 luni iar a inceput prostul ei obicei [ se da in spectacol non stop, face glume pe seama noastra pentru a se da smechera in fata baietilor, incearca sa ne desparta, cand se intalneste cu una nu stiu unde sta cu ea cam o saptamana si pe celelalte le ignora si le comenteaza apoi face acelasi lucru cu alta. si cel mai urat lucru, cand i se pune pata si are chef de scandal, imi comenteaza fara motiv si apoi de fata cu mine o ia pe alta prietena in brate si ii zice 'iubita mea' si din astea.fix ca sa imi faca mie sau alteia in ciuda straight face urasc chestia asta dar nu i-am mai spus nimic. am tacut in fata ei pentru ca sincer nu am niciun chef sa faca scandal dar deja simt ca numai pot. Daca ma cert cu ea le ia pe celelalte de langa mine ca sa imi faca in ciudastraight face. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Sa vb cu celelate sa le spui ca aia se comporta aiurea si sa vaa indepartati de ea pentru ca poate baga raca intre voi si nu v-ar prinde bine

| White13 a răspuns:

Vorbeste cu prietenele tale si intreaba-le ce parere au, si poate o sa fiti toate de acord sa o excludeti din grupul vostru de BFF(best friends forever)winkingkiss succes!

| dedutzaa a răspuns:

Pai,daca iti comenteaza comenteaza si tu si daca prietenele tale merg cu ea in loc sa mearga cu tine nu prea sunt pietene adevarate infine eu asa zic