| angel_7075 a întrebat:

M-am certat ce cele mai bune prietene deoarece ele stateau mai mult impreuna asi spuneau secrete iar eu eram total pe dinafara!crying crying si cand ele discutau mie nu imi spuneau nimic mai ales ca una dintre ele facea mereu pe sefa tipa la mine si chestii din astea iar eu sunt ce-a mai mare dintre ele si m-am hotarat sa nu mai fim prietene! si nu o sa mai vreau niciodata si in primul rand mi-am facut o alta prietena cu care ma inteleg mai bine love struck credeti ca am procedat corect? dau fundita:X :X

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Coolllll!
Bravo tie. in primul rand trebuia sa ii arati cine ii sefa mai ales daca erai mai marelaughing!
Oricum e bine ca ai o alta prietena ...nici mie nu imi plac secretele mai ales cand vb de fata cu mine incet sa nu aud ioangry
hmm. aia nu sunt prieteni adevarati crede-ma de fapt de obicei nu prea mai sunt prt adevaratiwinking

6 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

Din cate spui tu aici...se pare ca asa zisele prietenele tale, erau niste pitzipoance.Ai procedat mai mult decat bine.Alea nu merita decat indiferenta ta.Esti fata desteapta si nu uita:Sa nu devii niciodata catelusul de companie a altora!
Am trecut si eu prin situatie de asta si. sincera sa fiu, mi-a parut bine ca am procedat asa cum ai facut si tu.
Foarte bine ai facut... te pup. Sper sa-ti fie de folos raspunsul meu:*

| geoox550 a răspuns:

Normallll!:*

ai facut bine

| Alex0194 a răspuns:

Nu-ti erau prietene adevarate in cazul asta... stai linistita ca-ti face prietene/prieteni adevarati doar numa sa nu te izolezi sa stai in casa ci stai pe afara socializeaza si prieteniile vor veni de la sine. stai linistita prieteniile vin si se duc

| angel_7075 explică:

Multumesc pentru raspunsuri pakat ca nu pot da fundite la toti crying love struck dar daca o sa mai am okazia o sa va mai dau funda love struck love struck!

Răspuns utilizator avertizat
| Elena_4068 a răspuns:

Ai procedat bine.