| AngelSpeed a întrebat:

M-am certat cu prietena acum cateva zile straight face si am incercat sa-i zic sa imi pare foarte rau dar nu vrea sa ma bage in seama straight face cum sa fac sa ne impacam? dau fundita pentru cel mai bun raspuns happy plz hellp!

9 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Angel acum ca raul e facut singurul lucru ce trebuie sa faci e sa astepti.
Trimite un mesaj cu iti pare rau si atat si sti ca esti de vina. ATAT! Asta daca nu ai trimis alte mesaje pana acum. Apoi asteapta pana se va calma si iti va raspunde. Pana primesti raspunsul e bine sa nu iei niciun contact cu ea mesaje, vizualizare hi5, mess, fb, etc si nici sa faci tu vreun pas si sa-i mai trimiti mesaje ca astepti raspunsul si chestii. O vei enerva mai rau.
Daca te poti abtine si inca te iubeste iti va raspunde cu siguranta. Daca nu viata merge ianinte. Pe bune, chiar merge. Insa eu sper sa nu se ajunga pana acolo si sa va impacati.

| Lora a răspuns:

Pai fii original si cere-ti scuze in felul tau nu trebuie sa faci ceva anume pentru ca risti sa devii ipocrit, cel mai bine e sa nu-ti iesi din tipar si daca inca mai are sentimente pentru tine cu siguranta va aprecia parerea ta de rau si te va ierta.

| Alecsaandrra a răspuns:

Incearca sa-ti ceri scuze intr-un anumit fel in care sa o dai pe spate thinking Ma gandeam sa-i trimiti o scrisoare, ceva romantic in care sa-i zici cat de rau iti pare ca v-ati certat. Daca nici dupa ce ii trimiti scrisoarea sau msjul ce vrei tu sa-i dai... eu zic s`o lasi in pace pentru ca singura o sa vina inapoi daca te iubesteoh go on.
Fundita?:*

Răspuns utilizator avertizat
| kiko_3973 a răspuns:

Incearca sa o '' ademenesti'' cu ceva... ceva cu care sa te lase sa poti vbi cu ea si apoi ii explici care a fost opinia ta in legatura cu cearta si apoi ascult-o si pe ei si incercati sa ajungeti la o concluzie dar cu calm si fara reprosuri

| AngelSpeed explică:

M-am dus la ia si am rugato sa ma ierte iar ea a zis so las sa se gandeasca si pe la 10 ma suna si-mi zice straight face

| Daniela_1629 a răspuns:

Depinde din ce motiv v-ati certat.

| vturcanu a răspuns:

du-te cu un buchet frumos de trandafiri si o ciocolata si cereti scuze poate sa functioneze la fete le plac florile, fi romantic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te mai iubeste.Asta este treaba ta. Dar nu o sachaii cu mesajele ca o sa te urasca si mai mult. Sfatul meu este sa o chemi la o intalnirea sau la tine acasa si naa.sa o intrebi.naiba