| Nohai_Teona_1993 a întrebat:

De vreo cateva saptamani m.am certat cu prietena mea cea mai buna. Oricat as vrea sa ne impacam, ea zice ca nu mai e la fel a inainte.Am incercat si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Eu zic sa lasi timpul sa decida...mai ales daca a fost o cearta urata intre voi. Nu poti obliga pe nimeni sa faca ceva ce nu simte. Daca a fost prietenie adevarata intre voi totul va reveni la normal...o sa vezi. Poti insa sa i arati ca iti pare rau sincer. Mult succes

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Suna ca o relatie de dragoste.Esti sigura ca nu dorea mai mult de la tine? Spune`i ca`ti plac sanii ei si apoi incearca sa o saruti. Daca nici asa nu merge, atunci poate este timpul sa-ti cauti prietene noi si mai putin dezamagitoare.