| mdndksmsmk a întrebat:

M-am certat cu un var din august 2014 si eram "BFF" si as cam vrea sa ma împac cu el. Dar nu sa ma duc la el si sa spun "salut ne împăcam?" si el sa nu ma bage in seama sau ceva de genu' si de asta mi-e teama cum ar fii ca zice in gândul lui " ia uitel si pe asta vrea sa ne împăcam" si mie teama sa ii spun daca ne împăcam.
Cum fac? FUNDAAA PLS

1 răspuns:
| Raluca15Elena15 a răspuns:

Eu nu am vorbit cu vara-mea de 8 ani si acum regretam amandoua. I-ati inima in dinti si cere-i scuze sau ce vrei tu. Impacati-va!