| RaresDauci a întrebat:

M-am combinat cu o fata, am vrut sa facem sex, ea este foarte frumoasa dar penisul meu nu se trezeste, ce sa fac? Am laut viagra dar degeaba, ce pot face?

7 răspunsuri:
| fanefranaru a răspuns:

Anainte sa comiti act secsual uitete la o poza careti place tie si o sa se scoale madularul

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mergi la medic, fiindca problema ta cu erectia, poate avea o alta cauza decat emotiile.

| Donsavas a răspuns:

Viagra se ia când ai hipertensiune, dar nu e cazul tau. Doar atunci ajuta cu erectiile
Mergi la un psihiatru! El se ocupa de probleme sexuale și tulburări emoționale

| Emilian65 a răspuns:

Viagra se ia de cei in varsta. Cati ani ai de nu ti se mai scoala cocoselul?

| Sofer a răspuns:

Dai palme lui junior sa se trezească ca e păcat sa rateze o fata bună.

| Daz01 a răspuns:

Numele tău este o autoironie nu? Că tocmai ne-ai spus că nu prea ai cu ce să dai la buci

| Lecorbusier a răspuns:

Nu i bai rarese da la buci