| paul1988 a întrebat:

Buna!
problema mea e urmatoarea: in urma cu 3 luni am cunoscut o fata frumoasa si am inceput sa iesim si sa avem o relatie! prima data cand am vrut sa facem dragoste pe cand am vrut sa introduc penisul in vaginul ei m-am terminat instantaneu iar a 2 oara cand am vrut din nou sa facem dragoste nu sa mai ridicat penisu sad oare care sa fie cauza ca o doresc foarte mult? sau s-ar putea sa am ceva probleme de sanatate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Emotii prea mari! Stai relaxat si-ti va fi bine, mananca o ciocolata si bea 50-100 de tarie inainte sa prinzi curaj si totul se rezolva de la sine.Bafta multa!

| nkd a răspuns (pentru onasis1961):

Ai dreptate in legatura cu, emotiile.
Dar tarie? Tie ti-ar placea ca partenera sa duhneasca a tarie? Si crede-ma, ca dupa 50, o sa duhneasca.
Paul, in cazul tau, nu cred ca e o problema de sanatate fizica, cu psihica. Iti recomand acest articol de specialitate : http://www.sfatulmedicului.ro/......ecoce_685.

| paul1988 explică (pentru onasis1961):

Multumesc pestru sfat! dar problema e ca nu am mai avut o relatie sexuala de ceva timp, ultima care am avut-o a fost o noapte de sex atata tot dar acum cu prietena mea am patit asa oare sa fie ca o doresc prea mult? e frumoasa are un corp perfect... sa fie ca o doresc prea mult? ca nu am mai patit niciodata asa ceva sad

Răspuns utilizator avertizat
| mikici a răspuns:

S-ar putea sa suferi de ejaculare precoce ar trebui sa consulti un medic urolog

| paul1988 explică:

Probelma e ca pana acum am avut o viata sexuala normala chiar foarte normala intr-adevar ca nu am mau avut un act sexual de cateva luni oare sa fie si aia cauza? sau ca o doresc prea tare ma prea infierbant! Sau ca imi fuge mintea ca sa nu mai patesc ca prima data sa ma termin instantaneu nu stiu care e problema dar am inceput sa imi fac griji mari! sad