| any_1555 a întrebat:

M-am desp de pr meu si vreau sa ma impac inapoi cu el eu nu am vrut sa ma despart m-am rugat de el dar a spus ca vrea sa isi vada de scl pana acum era invers el se ruga de mine dar pana la urma acceptam ca il iubeam si ink il mai ubb.cum sa fac sa il am inapoi? plsss help me

Răspuns Câştigător
| claudia_7744 a răspuns:

Hmm poate ar trebui sa intorci pagina nu crezi? esti sigura ca el te mai iubeste? baietii nu pun asa sentimente in relatii cum facem noi fetele! ei cand au decis sa rupa ceva pot sunt mai radicali pentru ca lor asta cu iubirea le trece mai repede. daca a bagat scuza cu scl e vrajeala sigur vrea sa scape d tinesad naspa.stii c? mai bine ai incerca sa-l faci putin gelos sa vezi daca mai tine la tine si daca iti reproseaza ceva at prindel in capana si spune-i ca a fost o farsa si ca vroiai sa va impakti de fapt:p

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Lasa-l in pace! Daca vrea sa isi vada de scoala, lasa-l sa invete. Vrea un viitor baiatu, tu de ce stai in calea lui?

| Yoana a răspuns:

Eu as zice sa il lasi in pace daca vrea sa invete. desi ma gandesc ca suferi straight face. dar o sa treci u peste asta eu zic sa nu insisti lasa-lwinking

kiss

| niki_8739 a răspuns:

Vrea sa invete////hm... poate e confuz lasa'l o perioada anumita renunta la mesaje, telefoane, nu mai intreba de nimeni nimic despre el, mai stii poate s-a ratacit baiatul si ii se va face dor. cel mai important este sa nu pari disperata, crede'ma e doar in defavoarea ta :*