| IrinaAniri a întrebat:

Va rog sa aveti rabdare sa cititi pentru ca sunt disperata si am nevoie de ajutor, va dau 1000 funde daca vreti. eu plac un baiat din a treia si am inceput sa il iubesc de la sfarsitu lu a patra (acum sunt a saptea). atunci am fost cu el, da in a cincea nu prea am mai tinut legatura. intre timp eu tot l-am iubit, dar nu foarte mult. prin a sasea am vb pe mess, si am aflat ca el inca ma mai iubeste, atunci am devenit un cuplu, dar nu a durat mult pentru ca m-am desp de el (nu ma intrebati de ce). dupa ce m-am desp de le il mai placea doar putin. el tot m-a implorat sa ma impac cu el si imi tot spunea ca ma vaiubi vesnic, dar eu nu acceptam (din nou, nu ma intrebati de ce) apoi, parca dintr-o zi a incetat sa mai vb cu mine, si eu il placeam din ce in ce mai mult, nu mai puteam, cand l-am intrebare daca mai vrea sa fie cu mine a zis nu, atunci nu am mai putut, am vrut si sa ma tai pentru el. am incercat sa fie cu alt baiat poate uit de el, dar nu a mers, il iubeam si mai mult. cand ieseam afara cu el, el se purta urat cu mine, dar nu stiu dc. voi cred ca o sa ziceti ca nu ma mai iubeste, dar eu stiu ca intre noi a fost ceva special, nu stiu dc, dar eu parca stiu ce gandeste, parca stiu ca inca ma mai iubeste (stiu ca suna ciudat). vreau sa intru pe idiul unei fete ca sa vb cu el sincer daca ma mai place sau nu, eu alta cale nu mai stiu. sunt disperata, e bine ce vreau sa fac? voi alta cale mai stiti?

1 răspuns:
| NoName2105 a răspuns:

Nu e prea corect dar in dragoste si in razboi totul e posibil nu?