| anonim_4396 a întrebat:

M'am despartit de prietenul meu de o saptamana si cateva zile si ne cam certam intruna.Ne'am certat si pe facebook si puneam tot felul de postari si la scoala ne contrazicem doar de dragul de a ne contrazice.In ore il vad ca se uita la mine si ma pasaie sa ma uit spre el si imi zambeste si oricat de suparata as fi nu pot sa nu ii intorc zambetul ne cicalim unul pe altul tot timpul si imi dau seama ca ne comportam ca doi copii si multi ma atentioneaza sa nu mai fac greseala sa ma impac cu el dar i iubesc si asta e singurul lucru de care sunt sigura acum. Oricum as vrea totusi sa stiu daca si el are acelasi sentiment in continuare chiar mi-a spus dupa cateva de la despartire ca tot eu sunt cea pe care o iubeste si trebuie sa recunosc ca dupa despartire daca el vacea vreun comentariu eu i le intorceam inzecit se supara si apoi ma suna ca nu poate sta suparat pe mine, vorbisem de o inpacare dar urmatoarea zi de la discutie ne'am certat rau din nou si am renuntat.Acum imi dau seama ca nu pot sa stau fara el ma gandesc in continuu le el si il vreau inapoi si nu stiu cum sa fac. Orice sfat e bine venit:*

2 răspunsuri:
| alion4ik a răspuns:

Spune-i ca nu poti sa traesti fara el si ca orice cearta cu el iti provoaca multe dureri si ca vrei sa fiti din nou o pereche minunata!

| andree3a a răspuns:

Stiu cum este!happy
Ai mare grija ` el s-ar putea sa te incerce ...sa vada daca tu chiar il iubesti!
Dragostea asta la o varsta mica te face sa suferi! cel mai bine sollo...chiar daca prietenele tale poate au prieten.inventeaza si tu unul`.sau sa stii.la o varsta mai mica puteti fi amici`! nu cum zic multe fete am pritene am prieten! Prieten e cand ai 18-20 de ani.atuci incepe dragostea adevarata! sh sincer la ce oamne sunt in Romania chiar nu ai de unde alege,,,` nu se mai potriveste nimeni cu nimeni!big grin[sa iti fie teama cand o`sa incepi viata sexuala]de obicei unu baieti doar profita de o nopate si dupa pa! sper sa iti fi fost de ajutr!love struck[am trecut si eu prin aceste sentimente].love struck