| Briosicaaa a întrebat:

Acum 11 luni am fost cu un tip ceva vreme si ne'am despartit dintr'o prostie. Ne'am certat rau. Acum cateva zile mi-a trimis un mesaj.
Ce sa fac sa ma impac cu el sau nu?

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Depinde de sentimentele tale pentru el, ce zici? Daca a mai ramas ceva, vorbiti sa vedeti ce se mai poate face! Totul depinde de voi de ceea ce a fost intre voi punti totul in balanta... daca se inclina mai mult in partea cu lucruri frumoase facute impreuna atunci se merita! Multa Bafta!

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut,

Acuma conteaza daca mai tii la el dupa cearta aia si conteaza ce v-ati spus atunci cand v-ati certat. M-ai bine intalneste-te cu el doar pentru a discuta cu el. Dupa te hotarasti daca crezi ca merita sau nu.baftahappy

| ccriss a răspuns:

Asta doar tu stii daca mai simti ceva pentru el eu zic sa va impacati daca zici ca v-ati despartit dintr`o prostie...dar sincer eu zic ca da :X bafta :X

| YoungHomie a răspuns:

De fapt e o prostie sa te desparti dintr-o prostielaughing in primul rand nu exista relatie in care sa nu existe certuri.iar la intrebarea cu "ce sa fac sa ma impac cu el sau nu?" e o prostie sa intrebi asta pentru ca e viata ta nu trebuie sa fi influentata de altii in situatiile astea oricum daca inca ti la el eu in locu tau mas impaca cu el k nu am ce sa pierd poate iese ceva mai fain k atuncihappy si tine mai multe dar lasati de la voi daca vreti sa mearga bine

| AllinaDaniella a răspuns:

Nu cred ca tu trebuie sa faci ce spune x sau y, ci mai degraba cred ca trebuie sa ceri parerea cuiva care va cunoaste pe aman2 si cunoaste situatia in care v-ati despartit.

| phantomitza a răspuns:

Daca mai ti la el da.numai sa nu faceti aceleas greseli, si tine cont si de zicala asta: Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust! asa ca ai grijahappy