| MisterDariusBoy a întrebat:

M-am despartit de un baiat cam de un an.ca nu ne intelegeam bine...si in acest timp am incercat sa il evit oriunde il vedeam( mentionez ca tineam foarte mult la el si il iubeam). si acum a inceput sa intre pe mine pe mess si mi-a spus ca ma iubeste. fara nicio explicatie/ motiv sau altceva. pur si simplu "te iubesc'. si mi-a spus ca sunt foarte indiferenta cu el. credeti ca inca mai tine la mine?:-s plz dau funda :*:*:*:*

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu stiu daca mai tine la tine.
Gandeste-te la urmatoarele draga mea:
1. A incercat cu mai multe fete (sa se combine) si nu i-a mers
2. Vrea sex, adica vrea sa te prosteasca
3.Chiar te place
4. Urmareste el ceva, ca de ex sa se razbune sau orice altceva. sad
Bafta! :* >big grin

| Ирина19 a răspuns:

Posibil, dar ai sa te convingi in asta numai cand o sa-ti demonstreze ca te iubeste, daca chiar vrea sa mai fiti impreuna va lupta fii sigura

| Kylexy a răspuns:

Da orice e posibil

| BlueHusky a răspuns:

Intr-un mod ciudat tine la tine.

| ColorfullColors a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu fostii. Toti s-au intors in genuchi la mine. Toti imi spun "Ai ceva special, dar nu stiu ce.". Toti au vrut o a doua sansa si ce au primit de fapt? Un "nu" prompt si raspicat. Mi-am facut o regula pe care incerc sa o urnez cu sfintenie: Nu ies cu fosti. Daca unul nu vede cat de speciala si unica esti din primul moment in care te are, atunci nu merita. Dece sa plandem noi dupa baieti, sa mai planga si ei dupa noi. Stiu ca tineai foarte mult la tipul respectiv, dar uneori, din pacate sentimentele nu sunt reciproc. Poate te-a considerat draguta, dart nu chiar genul lui. Mie mi s-a intamplat asta de multe ori. Din reletii de genul asta nu prea iasa nimic. Toate se termina la un moment dat.
Incearca sa descoperi alti tipi, care sunt genul tau, uite-te la caracter, apoi la aspectul fizic, dar in acelesi timp nu cauta "marea dragoste", caci cine cauta iubirea nu o gaseste. Incearca sa iti gasesti hobby-uri, aceste mereu te ajuta sa treci peste momente dificile.

| BOGDAN a răspuns:

Se poate

| regina a răspuns:

Nu iti pot spune daca te mai iubeste dar un lucru este clar vrea sa va impacatihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-i fapte, nu vorbe, atunci ai sa intelegi ce simtewinking