| anonim_4396 a întrebat:

M-am dezvirginat recent. Faza e, atunci cand fac dragoste, primele minute imi vine sa imi dau drumul simt o presiune imensa (poate chiar imi dau drumul in primele 5 minute). Trebuie sa o bag incet, rar. La un momentdat nu mai simt acea presiune, dar simt placere si pot sa bag mai repede si mai des si sa am o partida lunga de sex si sa ma controlez. Daca e sa vreau sa ejaculez in maxim un minut ejacule. Vroiam sa stiu daca e normal? Daca nu e normal ce ar trebui? Nu stiu daca ati inteles ce am scris.

8 răspunsuri:
| Pimpux a răspuns:

Tu ai vaza?

| SladeWilson a răspuns (pentru Pimpux):

Am scris gresit, corectez acum. Corect e "faza"

| Anca16188 a răspuns:

E normal, esti la inceput..si de aia simti maxima placere si iti vine sa ejaculezi, dar dupa o perioada, nu vei mai fi asta..incearca sa faci sex de cat mai multe ori (Daca vrei sa treaca mai repede) dar in timp vei face muuuuuult sex lungg :* Bafta!

| SladeWilson a răspuns (pentru Anca16188):

De obicei fac o data la 3 zile.

| Anca16188 a răspuns (pentru SladeWilson):

Na pai in ritmul asta nu o sa-ti ia foarte mult timp. Ai rabdare aproximativ o luna. dupa aia intri in ritm

| KatherineSophia a răspuns:

Asa e la inceput. daca zici ca te ai dezvirginat recent. nu ai nici o problema cu timpul o sa ejaculezi mai rar si o sa ai o partida de sex LUNGAAAA asa cum iti doresti tu!
Ai grija de tine si nu uita PREZERVATIVUL!

| SladeWilson a răspuns (pentru KatherineSophia):

Da. Faza e ca imi dau drumul in primele 5 minute. Daca e sa trec de 10 minute sa nu imi dau drumul pot sa fac si o ora. Fac cu aceeasi fata.

| TheRiff a răspuns:

Invatsate sa ejaculezi de mai multe ori. dupa prima ejaculare iti va vine mai greu.