| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragosti de un baiat asa cred nu st sigura dar tot la fostul prieten ma gn cal vad in fiecare zi si ma ia in brate se uita in ochii mei si milte altele.Cu baiatul acesta care cred ca m-am indragostit de el m-am intalnit cu el de vreo 4 ori in oras me luat in brate, m-a sarutat si multe altela. A am uitat sa va zic ca acest baiat care cred ca-s indragostita de el e cu 8 ani mai mare decat mine

1 răspuns:
| Hangover a răspuns:

In primul rand...Cati ani ai? pentru daca ai 12 13 14 ani nu te incurca cu destiade 18 19 sau 20 ca sunt multi care ii bat joc de fete mai mici(asa ca nu risca)