| Realilusion a întrebat:

M-am indragostit de cea mai buna prietena a mea.Ne intelegem foarte bine.ea este o fata foarte frumoasa.e speciala, am ras..am plans impreuna, suntem foarte apropiati...asa incat m-am indragostit de ea.Ea este single. Cum as putea arata ca sunt indragostit de ea, intr-un mod indirect? FUNDA pentru cel mai bun raspuns, multumesc!

5 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

I spui ca te-ai indragostit de o fata cu care esti foarte bun prieten, dar ai grija sa faci in asa fel in cat ea sa priceapa ca fata aia este chiar ea happy, tu o descrii pe ea dar faci referire ca este alta fata, sper ca ai inteles, asta e un mod indirect de ai spune.

| ELY098723456778990 a răspuns:

Pai incearca sa te apropii de ea cat mai incet si fa-o si pe ea sa te placa ..succes

| MIkihellaA a răspuns:

Pai... daca va intelegeti foarte bine nu cred ca e o problema ..adica eu cred ii poti spune direct. ii zici ca e frumoasa draguta etc.

| IoanaaAa3 a răspuns:

Paaai... daca va cunoasteti de mult timp si simti ca si ea te place. Fa primul pas! Sarut-o! Cu siguranta daca te place totul o sa mearga de la sine, iar daca te vede doar ca pe un prieten, nu se va supara, pentru ca sunteti prieteni thinking Oricum ar fi, nu renunta! Si grabeste-te...ca sa nu ti-o ia altcineva inainte.winking Succes!

| Yeeahh a răspuns:

Buna! Ai putea sa ii arati asta prin gesturi gen " sa o pupi pe obraz","sa o imbratisezi","sa ii ciufulesti parul ( fetelor le place sa se joace baietii cu parul lor chiar daca nu arata asta) si sa o faci mereu sa se simta bine langa tine, poti sa ii arati asta indirect... spune-i ca e speciala si fa-o sa se simta speciala:*happy Sper ca te-am ajutathee hee Succes!