| georgy_2003 a întrebat:

Bunaaa tpu.Va rog, o urare de la multi ani pentru cea mai buna prietena. Ceva mai deosebit, niste indicatii. ne petrecem tot timpul impreuna, ne alintam nebuna,irezisibila, fraiera, speciala, scumpa, mea.Ne uitam impreuna dupa baietii impreuna, facem tot felul de lucruri nebuniii..Va rog, cat mai repede. fundaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Ronnii33 a răspuns:

La multi ani... (numele sau prescuratrea, un alint, ceva)! Esti cea mai buna prietena si iti multumesc ca esti mereu alaturi de mine.(imbratisare, zambet, privire emotinoata). Alaturi de tine am petrecut cea mai frumoasa perioada si nu o sa-o uit niciodata.Pentru ca esti o nebuna si te iubesc! Mai alesc cand.(niste amintiri.fa-o sa se simta speciala.sa simta ca ai fost atenta asupra ei mereu). Esti fraiera mea!(zambet, mimeaza ceva).La multi ani sexoaso / irezistibilo.Esti un fenomen adevarat!(....al nebuni, fraierimi. aici tine de tine daca mai adaugi ceva).
Sper sa-ti multumesti cea mai bunaprietena.

| georgy_2003 explică (pentru Ronnii33):

Mersiiii:*

| Ronnii33 a răspuns (pentru georgy_2003):

Nu ai pentru ce, you know, insa funde?:*

| georgy_2003 explică (pentru Ronnii33):

Gataa:*

| georgy_2003 explică (pentru Ronnii33):

Aii ptimit?:*

| Ronnii33 a răspuns (pentru georgy_2003):

Da.merci :*.