| JustMeCata a întrebat:

M-am indragostit de o fata si ea stie, i-a spus un prieten de al meu si apoi mi-a dat cineva numarul de telefon al ei, i-am zis ca ce face (prin mesaj) si ca sunt eu si nu a raspuns asta a fost ieri acum am intrebat-o ca de ce nu raspunde si nu zice nimic ce ar fi de facut, ori numarul nu ii bun sau daca ii bun si mesajele au fost trimise nu pot sa ma duc la ea sa o mai intreb ceva ca ii clar ca nu ii place de mine, nu mai stiu ce sa fac, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Bibiss a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te lasi dorit ceva vreme ca sa vada ce a avut, si poate apoi te va aprecia asa cum vrei tu. Funda?happy