| JustMeCata a întrebat:

M-am indragostit de o fata si un prieten de al meu i-a zis ca imi place de ea, sunt un pic cam timid, as vrea numarul ei de telefon, ar avea ceva daca mi l-ar da altcineva sau ar trebui obligatoriu sa il cer la ea? ( ne cunoastem doar din vedere si nu suntem foarte apropiati) (funda)

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Vere daca faci tu rost de numarul fetei indiferent de mijloace si incepi sa te bagi in seama cu ea si vezi ca nu iti spune sa stergi numarul si ca vrea sa vorbeasca cu tine inseamna ca nu o deranjezi si in scurt timp (2-3) poti sa ii spui ca iti place de ea etc.

3 răspunsuri:
| adalove25 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat chestia asta martea trecuta. I-am zis unui amic sa-mi faca rost de numarului unui baiat, care mi-a placut. Mi-a facut rost de el, acasa i-am trimis un mesaj si am inceput sa ne vorbim in fiecare zi. Poate ca se va lega ceva in viitorul apropiat :*
Ce vreau sa iti spun este ca indiferent de unde ai numarul ei, ca l-ai luat tu sau ca ti l-a dat un prieten, nu conteaza atata timp cat ajungeti sa va cunoasteti si poate sa deveniti ceva mai apropiati :*
Sper ca te-am ajutat!

| loma a răspuns:

Pai ori cat de timid ar trebui sa-i ceri
nr ei de telefon sunt sigur ca te place un pic