| SmRpT a întrebat:

M-am indragostit de o URATA, ce sa fac?crying((crying(crying(

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tu esti brad pit nedescoperit, nu exista femeii urate doar baietii prosti si orbii,desigur nu toate arata ca pamela dar gandeste e un om,un om e alcatuit din mai multe lucruri decat fata ei, are trup, sanii, vagin etc ce e asa diferita de alta fata, daca o placi e un lucru bun

19 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu există femeie urâtă, doar băutură prea puţină...

| Sara2 a răspuns:

Daca te-ai fi indragostit cu adevarat de ea nu o considerai urata
hai nu mai face pe interesantu degeaba

| zuzu a răspuns:

Daca te-ai indragostit de ea n-are cum sa fie urata raised eyebrows.

| SilentStriker a răspuns:

Nu judeca o carte dupa coperta! E ceva foarte frumos sa te indragostesti de o persoana.

| ElHombre2000 a răspuns:

Hey,nu-ti ascunde sentimentele. Daca zic altii ca e urata nu inseamna ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aw, ca tu oi fi fat-frumos.

| SmRpT explică (pentru anonim_4396):

Un fel de Fat-Frumos!laughing

| LaNaibaa a răspuns:

Doamne fereste.
de ce o faci urata? :s
de parca tu esti un frumos laughing

| Norvegianul a răspuns:

Daca esti indragostit de ea nu poti spune ca e urata. Daca altii zic ca e urata eu cred ca ar trebui sa te doara-n *** de parerea lor.

| TotEuMa a răspuns:

Dar cum arata de e asa urata? Daca te-ai indragostit de ea nu ai avea motiv sa te plangi, decat daca iti pasa de parerea celorlalti. Poti tine toate sentimentele in tine, dar vei suferi (cred). Nu stiu ce altceva ai putea face, breton la vene laughing))).

| angellswig a răspuns:

Nu conteaza ce zic altii despre ea, daca tie iti place de ea nu conteaza ce zic alti.Si nu uita:Frumusetea adevarata e pe interior.

| DjD3liric a răspuns:

Stii ceva frate daca o iubesti fa o relatie ascunsa fara sa stie nimeni la tine la ea acasa si tot asa
bafta

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Poi daca te-ai indragostit de ea, inseamna ca a fost frumoasa

| Beiibii98 a răspuns:

Pai cred ca ea e urata [asa cum spui tu], dar tie de fapt iti place la ea ca are sentimente, aveti acelasi lucru in comun. Incearca sa ii spui frumos ca esti indragostit de ea si ea va intelege. Apoi vezi tu ce mai vorbiti, ca totul decurge de la sine, important este sa ai curaj happy.
Sper ca te-am ajutat, SmRpT love struck.

| Budutz a răspuns:

Ba acum serios...cand vedeti o fata pe strada doar nu se uita cineva in sufletul ei sa fim seriosi, se uita la cum arata deci e naspa de tine happy

| necunoscutapentrutoti a răspuns:

Heyyyy
deci,daca te-ai indragostit:X:X:X e foarte foarte frumos:X:X:X
si daca nu e frumoasa pe dinafara asta nu inseamna ca nu are un suflet bun si frumos:X
discutati si cine stie, poate se lega cevawinking

| vasilepoponarule a răspuns:

Auzi nu vrei sa fim impreuna? P.S stiu sa dau la laba big grin

| andrey009 a răspuns:

O punga pe cap si rezolvi problema tongue

| Adryana98 a răspuns (pentru andrey009):

Raspunsul asta mi-a amintit de o doamna din metrou care m-a intrebat daca nu imi este rusine ca sunt asa frumoasa, si mi-a zis sa imi pun o punga pe cap ca orbesc oamenii cum frumusetea mea. toata lumea ma inebuneste si profii si rudele si toata lumea. ooo doamne!