| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat care sta in bloc cu mine.cum sa-i spun ca-l iubesc?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Eu i-as pune o scrisoare in posta, dar fara sa scriu expeditor...ai apoi as urmari situatia cateva zile, sa vad cum reactioneaza..asa as fi sigur ca nu am ce pierde...in caz ca ceva nu merge cum trebuie, macar nu stie de la cine e scrisoarea...pare demodat, mie mi se pare original happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai indragostit e adevarat. Dar sa ii spui imediat ca il iubesti e o prostie.Mai intai testeaza terenul.Vezi daca este singur ori are pe cineva. Daca este singur cu atat mai bine pentru tine.La scara blocului cand mai iesiti pe afara intra in vorba cu el, discuta, afla ce ii place, zambeste, si totul va curge de la sine.Nu ii spune imediat ca il iubesti inainte sa il cunosti.Asa ii vei da o mare putere de manipulare asupra ta.Vezi daca intr-adevar il iubesti si nu este decat o ratacire de moment.Cu rabdare le rezolvi pe toate.Succes.