| Anonimaa909 a întrebat:

Ma place un baiat ...si ar vrea sa fie cu mine.cum sa-i spun ca nu imi place de el si vreau sa fim doar >prieteni? Funda:**

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Spune'i exact ce ne'ai spus si noua happy

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este greu, asta chiar este greu. Pai, spune-i ca nu te simti atrasa de el si ca nu puteti fi mai mult decat amici, dar stiu din experienta ca va fi o lovitura pentru el. thinking

| perro12 a răspuns:

Ii spui verde-n fata ca tu vrei sa fiti doar amici. Nu-l lua pe ocolite deoarece poate interpreta gresit happy.

HF

| cristina_3322 a răspuns:

"Ar fi pacat sa stricam o prietenie frumoasa.si mai bine ramanem amici"

BAfta:*

| mAReEe a răspuns:

Skumpa, ia-l pe baiat la o discutie asa, undeva udpa scoala si spune-i ca prietenia voastra conteaza mult pentru tione si ca nu vrei s-o strici. Spune-i-o direct, spune-i(gaseste un mod cat mai bland)ca nu il plaki si ramaneti prieteni acorda-i atentie si crede0ma ca va functiona:d baftakiss

| lolo_7651 a răspuns:

Spune-i ca nu esti atrasa de el si ca ai vrea sa fiti doar amici.