| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit cu el la pregatire pana atunci nici nu-l observasem, dar acum sunt atrasa de el nu stiu cum sa-i spun, mie jena, chiar daca simt ca si el ma iubeste...deci vreau un sfat...HELP!

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poate este vreo atractie de moment.sau poate cauti si tu un suflet aproape. daca chiar crezi ca tii la el pe bune.incearca sa ii spui.ca iti place si ca ai vrea sa va intalniti.sau poti incerca varianta cu schimbul de numere de telefoane.de id de messenger vrajeli de genu si pe mess gasesti tu o zi, si ii propui sa va gasiti...de aici te descurci tu:*

| ÅñdRa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, du-te cu tupeu si spune-i ce simtihappy
Sau daca nu ai curajul sa-i spun in fata cerei un id de mess
sau un nr de tel.Mult succes:*

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Stii sigur asta, ca te iubeste? Nu te lasa dusa de val, eu am facut asa si nu a iesit nimic.Pt inceput fa conversatii, iar cand o sa vezi ca ii place sa fie in compania ta o stii ce sa faci.

| Orannginna a răspuns:

Ce chestie si cu oamenii astia, asa de usor se iubeste ma in lumea voastra?! oh go on

| Emena a răspuns:

Pai. spune`i ca il placi.si daca te place. e si mai binesmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi, te rog eu... explică-mi clar cum de ai ajuns la concluzia că el te iubește, chiar sunt curios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i drept in fata nu are de ce sa iti fie rusine succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poţi ştii cu adevărat dacă te iubeşte sau nu, soluţia este să porţi o conversaţie cu el