| *~naty~* a întrebat:

Hei.asera un baiat (urat) m-a intrebat pe mess daca vreau sa fiu cu el am acceptat fiind ca ma intrebase de multe ori pana acum si l-am refuzat. iar acum ma simt foarte vinovata nu vreau sa fiu cu el. mie jena sa-i spun si nu stiu cum. imi dati o idee?

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Spune-i:
"Buna! Am facut o greseala cand ti-am spus ca vreau sa fiu cu tine. De fapt, raspunsul e nu. Pa..."

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Chiar conteaza ca este urat sau frumos? Daca nu il placi spune-i, ca iti pare rau dar ai dat un raspuns neatenta, cand faceai altceva.
Succes

| ahlrh a răspuns:

Pai decat sa-ti bati joc petrecanduti timpul cu el degeaba trebuie sa-i zici ca intre unii oameni...nu egzista aceea scanteie...

(Desi nu frumusetea pe exterior conteaza ci frumusetea pe interior, nu sub haine "Sys/Bro", si personalitatea, sentimentele, bunatatea, etc)

Daca ai observat una sau mai multe greseli gramaticale-mi cer scuze.
Daca acest raspuns iti pare a fii
Castigator/Necastigator, Inteligent/Supid, Folositor/Nefolositor sau pur si simplu
tea amuzat te rog puncteazal, daca tot ai facut efortul de a citii
(Va rog nu dati punctajele-n prostie)

| Donny_4958 a răspuns:

Incerca si tu ceva de genusadEsti,,simpatic,, dar nu esti pe placul meu si in plus am prieten.) sau asa: (Imi pare rau dar nu cred ca ne potrivim, de ce nu incerci sa comunici cu alte fete).Am fost si eu refuzat de fete, asa ca daca il ignori si te place tare o sa fie un pic suparat pina cind o sa isi dea seama ca nu merita sa piarda timpul pocainduse.