| anonim_4396 a întrebat:

M-am intalnit cu prietena unui amic de al meu intro seara numai noi doi. Trebuie sa zic ca eu ma mai vedeam cu ea si inainte cam o ora dupa care aparea prietenul ei si pleca cu el. Revin, am mers in oras la un pub si fata incepuse sa imi zica ca nu mai e impreuna cu el ca sau certat, etc. Sa imbatat si se cam dadea la mine, am rezistat tentatiei de a o saruta cu gandul de a nu face o greseala cu toate ca sunt destul de atras de ea... Mam speriat cand am vazut ca se imbatase si mai tare si se suparase pe mine ca nu mai vreau sa bem, asa ca am trimis-o acasa cu taxiu sa se culce caci era dimineata. Deasta m-a sunat sa ies cu ea? Sa se imbete si sa uite de prietenul ei? E posibil sa ma vrea pe mine? Sa o mai sun?

Răspuns Câştigător
| blueSky_3324 a răspuns:

Se folosea de tine pentru ca se certase cu iubitul ei. Ei o sa se impace si tu o sa pici aiurea in fata prietenului tau. Foarte bine ai facut ca n-ai cedat tentatiei. Eu una zic sa-ti avertizezi prietenul ce fel de fata are ca poate data viitoare cand o sa se certe sa nu cedeze altul in fata ei. fundita?!

6 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Daca esti prieten bun incearca sa ti o conversatie mai ampla. Incearca sa intrebi ce dorea sa faca, sau ce doreste incontinuare.

Cel mai bine e sa l intrebi si pe amicul tau de ce s-a certat? Daca mai tine la ea?

| GabiArian22 a răspuns:

Frate fete gasesti nu iti trada prietenii sunt singurii care raman langa tine si la bine si la greu.Las-o in lumea ei si mai bine suna-ti prietenul si spune-i ce face decat sa pierzi o prietenie mai bine pierzi o femeie.Crede-ma iubita mea m-a tradat cu fratimiu ( vitreg ) si imi venea sa ii omor pe amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prietenii inaintea fetelor.

| Ekcstsy a răspuns:

Boys before hoes. Afla si tu de la prietenul tau detalii si eventual intr-un final cerei acordul sa te intalnesti cu ea. Daca el vrea, sun-o.

| mimicool a răspuns:

Daca o placi, cel mai bine ar fi sa o suni si sa o intrebi daca ar vrea sa va mai vedeti. poate ca ce s-a intamplat in aceea noapte nu a fost doar o neintelegere.lamuriti lucrurile intre voi, cine stie, poate si ea simte ceva pentru tine, dar nu stie cum sa iti spuna.mult succes!:*