| Abbyka23 a întrebat:

Am un amic care mi-a fost iubit candva. Nu prea ne mai vorbim ca se suparase pe mine ca ii "scosesem ochii" cu ceva [se certase cu un prieten bun de`al meu], dar mie imi cam place de el. El s-a certat si cu o fata care ii era apropiata pentru mine si mi-a luat apararea cand a fost nevoie. Ce ziceti? Sa incerc sa ma impac cu el sau nu se merita?

5 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Incearca sa te impaci cu elbatting eyelashes sunteti un cuplu superb; x

| shadow72 a răspuns:

Mdahhhhh...vrioiam sa fac putina katerink dar ma daore capul asa ca iti spun direct...impacate cu el ca destia greu gasesti

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

CUm consideri tu mai bine. Daca inca il iubesti si stii ca si el o face, ai putea incerca.Pana la urma, incercarea moarte n-are.happy

| DinaTina a răspuns:

Daca el s-a despartit de tine, nu are rost sa mai incerci. Adica nu mai merita. Eu asa zic.

| Abbyka23 explică (pentru DinaTina):

Nu. eu m`am despartit de el atunci.