| adelynaa a întrebat:

M-am intalnit de cateva ori cu un baiat de care imi place... Si lui ii place/placea de mine... Dar acum nu stiu ce s-a intamplat... L-am chemat cu mine de sarbatori la o cabana, m-a refuzat frumos iar dupa ce am schimbat subiectul mi-a trimis seara mesaj cu scuze ca nu ti-am raspuns. m-am tot gandit la cate ceva si cred ca ne-am grabit cu relatia asta. nu ma simt eu in largu meu. nu te supara pe mine dar is putin mai " tulburat " momentan. scuze si noapte bunasad
I-am spus si eu ca imi cer scuze poate am exagerat in unele cazuri cand nu trebuia... Aici m-am referit mai mult la chematul la cabana. Am cam insistat ce e drept ...de atunci nu am mai vorbit sad

Oare mai am sanse sa ma vad cu el?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lucrurile in care speram se intampla au sanse mult mai mari de a se realiza si mult mai repede decat cele in care nu speram.

| JustStitch a răspuns:

Desigur ca sunt sanse sa va vedeti

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

In 29 Decembrie 2014
ai scris:
Buna!

As avea nevoie de un sfat... eu sunt o fire ft dificila adica sunt ft stresata si disperata si asta am vazut ca l deranjeaza ft tare pe prietenul meu si nu i place deloc chestia asta la mine.
M-am uitat pentru ca voiam sa-ti scriu ca in general baieti nu se retrag din cauza unei invitatii la o cabana si ca motivele ar putea fi altele.
Acum am eu o intrebare pentru tine: Cat de mult te-ai schimbat de la aceasta postare si pana acum?
Poate nu foarte mult si poate motivele pentru care si acest baiat pleaca, sunt chiar cele mentionate de tine mai sus.
Poate ar trebui sa mai lucrezi la asta cu urmatorul.

| Vlad9512 a răspuns:

Nu te merita, sincer.