| DistrugBuci a întrebat:

M-am intalnit in parc cu un baiat si m-am imprietenit cu el.Am avut o relatie de prietenie timp de ceva vreme si dupa m-a intrebat daca vreau sa merg la el acasa.
Si eu vreau, dar nu stiu de unde sa cumpar prezervativ... merge si cu baloane?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervative gasesti in orice supermarket sau farmacie. In cazul in care NU ai bani, poti incerca sa folosesti si o punga de plastic la o adica. laughing

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Evita sa faci sex cu baloane in loc de prezervativ. Baloanele au o substanta care iti poate infecta penisul si vaginul iubitei tale. Deci, cumpara prezervative de la farmacie sau de la orice supermarket.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Oral poti face si fara; si nici nu ramai gravid. laughing laughing laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Cu baloane in loc de prezervative? No way...cumpara si tu prezervative de la farmacie ca nu sunt chiar asa de scumpe.

| HadesSs a răspuns:

In cazul tau merge si cu vaselina daca distrugi buci laughing

| RAY a răspuns (pentru HadesSs):

Poate i-au foc impreuna in acelasi timp la propriu

| PsyhoChild a răspuns:

Ai numele distrugbuci de esti gay

| Rux04 a răspuns:

Cum să meargă cu baloane? Dumnezeule! Găsești prezervative atât în farmacii cât și în supermarketuri.

| Helpme99 a răspuns:

Dmn. eu iau prezervative de fiecare data cand o fac. Am luat de multe ori. E ca si cand ai lua un produs banal. Nu.ti zice nimeni nimic. Nu se uita nimeni ciudat.
Am facut odata ub experiment social cu iubita mea, si am luat prezervative dintr.un supermaket full. Si in timp ce eram la casa, o tineam in brate si am pupat.o pe obraz. Gen sa se prinda lumea ca noi o s.o facem.
Ghici ce.
Nimeni nu a zis nimic, nu s-a uitat nimeni insistent.

Deci nu trebuie sa fii rusinoasa cand le iei. Faptul ca le cumperi le arata celorlalti ca te respecti si stii sa te protejezi.

Prezervative gasesti si la o benzinarie cred, sunt peste tot. Dar iti recomand dintr.un market.

Cele mai ok mi se par Durex Feel Thin.
Da.i bataie happy