| Devfe34 a întrebat:

M am masturbat și mi-a întârziat menstruația 2 săptămâni. Și mi-a curs într-o zi un lichid Roșu deschis. Este ceva grav? Pot fi însărcinată

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este vorba de o dereglare hormonală/mentruală!
Dacă NU ai făcut sex, NU ai cum să rămâi însărcinată happy

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te intreb cati anisori ai pentru a-mi putea da seama de lipsa ta de informare cu privire la modul prin care se poate procrea. Nu poti ramane insarcinata jucandu-te de una singura.

| Sidonia07 a răspuns:

Daca ti a intarziat mentruatia, poate ai o dereglare, cu cine sa ramai insarcinata? cu tinestraight face

| Devfe34 explică:

Am 15 ani.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Devfe34):

Daca doresti explicatii mai amanuntite astept sa ma anunti.Am putea vorbi mai multe lucruri si mai in amanunt pe messinger.